Jaką meshową kurtkę motocyklową wybrać? Ozone Dart - dokładnie takiej potrzebujesz!

Meshowa kurtka motocyklowa Ozone Dart jest dokładnie tym, czego potrzebujesz na czas pełni sezonu. Gdy zdecydujesz się na zakup, zyskasz szereg korzyści. Twoje bezpieczeństwo zagwarantują mocne materiały i certyfikowane ochraniacze. Elementy odblaskowe Reflective zapewnią pełną widoczność na drodze po zmroku. Za sprawą meshowych paneli, poznasz nową jakość wentylacji odzieży motocyklowej. Całość połączy nowoczesny i modny projekt, prezentując się przy tym niezwykle atrakcyjnie pod względem wizualnym.

Marka Ozone to oczywisty wybór dla motocyklistów szukających połączenia wysokiej jakości i niskiej ceny. Kaski, kurtki, spodnie, buty i rękawice z logo Ozone nigdy nie zawodzą swych użytkowników, mimo że oferowane są w bardzo zachęcających cenach.Jacket Ozone Dart Grey

Po tekstylne kurtki sięgają wszyscy motocykliści — zarówno początkujący, kupujący pierwszy zestaw odzieży, jak i doświadczeni podróżnicy. Ich uniwersalność i zalety ekonomiczne są oczywistym źródłem tej popularności.

Ozone Dart — dobra i bezpieczna meshowa kurtka motocyklowa dla początkującej i początkującego

Meshowa kurtka motocyklowa Ozone Dart oferowana jest w wersjach męskiej i damskiej. Zakres rozmiarowy sięga od 2XS do 10XL co powoduje, że nie ma osób, które nie byłyby w stanie dopasować odpowiedniej dla siebie. Mocny materiał, który służy do szycia modelu Dart — Poliester MaxTex 300D gwarantuje wysokie poziomy wytrzymałości i trwałości.Jacket Dart Lady Black

Bezpieczeństwo użytkowników meshowych kurtek Dart zapewnia technologia Ozone Safety Tech. Składa się na nią pakiet certyfikowanych ochraniaczy barków i łokci, opcjonalny ochraniacz pleców, podwójne szwy i elementy odblaskowe Reflective.

Oczywiście meshowa kurtka Ozone Dart nie jest przeznaczona wyłącznie dla początkujących motocyklistek i motocyklistów. Może również stanowić dobre uzupełnienie posiadanego już skórzanego kombinezonu sportowego lub tekstylnego zestawu turystycznego na okazjonalne krótkie przejazdy.

Tania, komfortowa i trwała kurtka motocyklowa? Oczywiście Ozone Dart

Meshowa kurtka Ozone Dart została stworzona, by spełnić wszelkie oczekiwania motocyklistów w zakresie komfortu. Podczas pełni sezonu szczególnie istotna w tym kontekście jest skuteczność wentylacji. Wbudowane meshowe panele zapewniają doskonałą wymianę powietrza.

Komfort motocyklistów używających kurtek Ozone Dart gwarantuje niezwykle wydajny system wentylacyjny, realizowany poprzez meshowe panele. Kolejne elementy dostarczające wygody to przyjemne w kontakcie z ciałem materiały i możliwość pełnej regulacji obwodów bioder i mankietów.

Pakiet komfortu meshowej kurtki motocyklowej Ozone Dart uzupełniają — krótki zamek, pozwalający na połączenie jej ze spodniami oraz pojemne kieszenie, 2 wewnętrzne i 2 zewnętrzne.

Świetnie wyglądająca modna tekstylna kurtka motocyklowa Dart to rzecz, którą warto wybrać

Niepodważalną zaletą meshowej kurtki Dart jest jej niezwykle atrakcyjny wygląd. Odzież motocyklowa z logo Ozone od momentu powstania marki dowodzi wysokich kompetencji odpowiadającej za nią projektantów. W przypadku modelu Dart na uwagę zasługują interesujące kompozycje kolorystyczne. Szczególnie warta polecenia jest wersja silver, zarówno w kroju damskim, jak i męskim.

Meshowe kurtki Ozone Dart w wersji silver nie tylko prezentują innowacyjne podejście projektantów do kolorystyki odzieży motocyklowej, ale znacząco poprawiają poziom bezpieczeństwa czynnego swych użytkowników. Dobra widoczność motocyklisty na drodze jest kluczowo ważna w kontekście zapobiegania wypadkom.Jacket Dart Lady Silver

Dla tradycjonalistów, ceniących rozwiązania klasyczne Ozone oferuje czarną wersję meshowej kurtki Dart. To ukłon w stronę motocyklistek i motocyklistów jeżdżących na motocyklach wymagających tego rodzaju stylu.

Czy warto powiększyć zawartość swojej motocyklowej szafy o meshową kurtkę Ozone Dart? Biorąc pod uwagę w jak udany sposób łączy niską cenę z dużą uniwersalnością — odpowiedź może być wyłącznie twierdząca. Zapraszamy do zakupów.